0282 653 51 52

Sosyal Medyada Biz}

Kombi Teknik Servis 7/24 Hizmetinizdedir.
Şimdi Dilerseniz Hemen Servis Çağırabilirsiniz..
0282 653 51 52

Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri

Arızalı kombi kartlarınız için ekonomik fakat kalıcı sonuçlar üreten firmamız her model kombi kart tamir işlemleri ile sizlerin hizmetinizdedir. Kombi Kart Tamiri çağrı merkezimizi arayarak 1 yıl servis garantili kart tamir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tamamı profesyonel kişilerden oluşan servis ağımız sayesinde siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar boyunca kombi kart tamir sektöründe hizmet veren firmamız hizmetlerinde arızalı olan kombi kartın değişimi ile kalmayıp arızanın kaynağınıda tespit etmektedir örnek vermek gerekirse voltaj dalgalanması yüzünden arızalan kombi kartın değişimi yapıldıktan sonra elektrik şebekesi kaynaklı tekrar bir arıza yapma durumu muhtemel olduğundan kombi kullanıcılarına regülatör takmalarını tavsiye etmektedir.

Kombi Kart Tamiri; Fiyatları

Kombi kart tamir fiyatları marka ve modellere göre değişiklik göstermektedir en güncel fiyatlarımıza ulaşmak için Kombi Kart Tamiri çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Öte yandan kombi kart tamiri yeni kombi kartlara göre çok daha ekonomik olmakla birlikte revizyonlu kartlar kalite ve güven açısından da yeni kartlara göre bir farklılık göstermemektedir.

Kombi Kart Tamir Güvenlimi ?

Bir çok müşterimizin çağrı merkezimize yönelttiği soru olan kombi kart tamiri güvenlimi garanti veriyor musunuz? Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki zirve servis olarak tarafımızca yapılan kombi kart tamir işlemleri 1 yıl servis garantisi altında yer almaktadır bunun öncelikli nedeni ise hizmet politikamızın tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olmasıdır. Ayrıca firmamız yapmış olduğu kombi kart tamir işlemlerinden sonra kartınızı bir takım testlere tabi tutarak sizlere teslim etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN