0282 653 51 52

Sosyal Medyada Biz}

Kombi Teknik Servis 7/24 Hizmetinizdedir.
Şimdi Dilerseniz Hemen Servis Çağırabilirsiniz..
0282 653 51 52

Çorlu Protherm Servisi

Çorlu Protherm Servisi Teknolojinin hızla geliştiği bu çağda evimizin demirbaşı saydığımız kombi gerek ısınma gerek diğer temel zaruri ihtiyaçları gidermek adına büyük kolaylık sağlamaktadır.

Çorlu Protherm Servis Bakım,tamir ve onarımını ehil kişilerin yani  uzaman teknisyenlerin  yapmaları çok daha mantıklıdır.

Çorlu Protherm servis Her geçen gün hızla artan doğal gaz fiyatları kombi kullanıcılarını tasarruf etmeye bu durumda da kombinin yıllık bakımı ve onarımını yaparak cihazı daha uzun ömürlü ve yüksek performans ile kullanmaya yöneltmektedir.

Çorlu Protherm Servisi

Çorlu Protherm Servisi Bakımı yapılmayan her kombi zamanla performansı düşer daha az verim daha kabarık faturalar ile karşılaşmak kaçınılmaz bir sorundur. Çorlu protherm servis Kombi bakımını yaptırdığınız taktirde eski kombi verimi artmakta yeni kombi ömrü uzamaktadır. bütün bu imkanlardan yararlanmak için numaralı hattan teknik destek ve sorularınıza cevap alabilirsiniz
Kombi bakımında yapılması gerekenler;
Su ısınma kazanı (ana eşanjör) kontrol edilir
Kombi içerisinde bulunan gaz valfi ayarı kontrol edilir
Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
Kombinin otomatik gaz kesme durumu kontrol edilmelidir.
Kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.
Cihazın sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilmeli.
Tozlanma kontrolü yapılır gerekliyse temizlenir.
Cihazın yanma odası brülörü kontrol edilir

Çorlu protherm Servisi Kombinizi çalışmaması durumunda hemen servis çağırmayın sitemizde bulunan kombi sıkça sorulan sorular bölümünü araştırınız arızanın devam ettiği durumda servis yardımı alabilmeniz için alo servis hattımızı arayın.

 Çorlu Protherm servisi; Acili servis

Zirve teknik Çorlu Protherm servis acili yeti küçük çocukları var ise acili yeti yüksek olan müşterilerimize 4 saat içerisinde hızlı ve etkili destek sunmaktadır müşterilerin memnuniyeti bizim için çok önemlidir Çorlu protherm servis Çağrı merkezimiz siz değerli müşterilerimizin çağrılarını 7/24 kayıt altına almakta olup profesyonel hizmet sunmak için yoğun bir çaba sarf etmektedir. kaydedilen çağrılar teknik servisimize iletildikten sonra yapılan işlemlere anında garanti başlatılmaktadır. Başladığı tarihten itibaren 1 yıl içerisinde arızalanan kombi parçaların değişmiş parça olduğunu tespit edildikten sonra ücretsiz değişim gerçekleştirmekteyiz.

Okuduğunuz için teşekkür edip konforlu bir yaşam dileriz. Bahçelievler Kombi Servisi

Zirve Servis

0282 653 51 52  Çağrı Merkezi

çorlu protherm servisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN