0282 653 51 52

Sosyal Medyada Biz}

Kombi Teknik Servis 7/24 Hizmetinizdedir.
Şimdi Dilerseniz Hemen Servis Çağırabilirsiniz..
0282 653 51 52

Çorlu Baymak servisi

Çorlu Baymak Servisi

Çorlu Baymak servisi olarak yıllarını kombi montaj, tamir ve arıza tespiti ile geçiren sağlam bir firma olmaktan ziyade deneyimlerine deneyim katmış teknolojiye ayak uyduran sağlam kalifiyeli ve uzman personeller ile daha uzun zamanlar sektöre hizmet vermek adına  tüm çabamızla çalışıyoruz.
Çorlu Baymak servisi, Çorlu ya garantili hizmet vermekten ve yaptığımız işlerimizde övgülerle dönmek firmamızı oldukça gururlandırıyor. Çağrı merkezimize  gelen her çağrıyı değerlendiriyor ve alınan adrese en  kısa zaman içerisinde servis yolluyoruz.
Uzman teknisyen ve sertifikalı teknikerler ile yapmış olduğumuz her işimiz garanti kapsamındadır.
Müşteri mağduriyeti asla söz konusu olamaz.
Müşteri sağlığına ve güvenliğine oldukça önem veriyor işimizi sağlam yapıyoruz.

KOMBİ BAKIMI DEYİP GEÇME

Çorlu Baymak servisi kombi bakımı oldukça önem arz eden durumdur kombi derken akla ilk gelmesi gereken ısıtması veya soğutmanın yanı sıra SAĞLIK olmalıdır.
Bakımı yapılmayan her kombi gün geçtikçe hem verimi azalır hem solunum hastalıklarına yol açar hem tasarruf konusunda da ciddi kayıp olur.
Bakımı yapılan her kombiden oldukça verim alıp tasarruf yapıp , sağlık sorunlarına yol açmamak ve uzun ömürlü kullanmak için yılda iki defa bakım isteyen önemli bir alettir.
Azda olsa kombi açıp sökmede deneyiminiz varsa ve  ( kombi temizlik seti ) ne sahipseniz kendinizde yapabileceğiniz bir işlem olabilir.

BAYMAK KLİMA ÇEŞİTLERİ VE TANIMLARI

Çorlu Baymak servisi Adından da anlaşıldığı gibi hem tavan hem de yere monte edilebilme özellikleri ile bu kombiler mağaza, ofis gibi mekanlar için en ideal montaj ve estetik olanaklarını sunan bir kombi çeşididir.

√  SALON TİPİ SPLİT KLİMALAR

Çorlu Baymak servisi Özellikle hastahane ,mağaza sinema toplantı salonu vs gibi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu geniş mekanlar için ideal bir kombi çeşididir Yüksek hızlı ve güçlü fan sistemleri ile homojen hava dağılımını sağlarlar.
Standart olarak ek ısıtıcı takviyeli. Bu sayede ısıtma sistemini destekleyerek düşük dış ortam sıcaklıklarında da sorunsuz çalışırlar.
√  DUVAR TİPİ KOMBİ
Duvar tipi kombiler günümüzde en yaygın kullanılan kombi çeşididir bir iç ve bir dış veya bir dış birçok iç üniteden oluşan bu kombi çeşidi oldukça düşük ses seviyesinde çalışmaktadır.
İç ünitelerle dış ünite arasında bakır boru, elektrik kablosu, drenaj hortumu, izole ve bandajdan oluşan bağlantının olması gerekir Montajı uzman servis personeli tarafından yapılmalıdır.
Çorlu Baymak Servis Çağrı Merkezi

0282 653 51 52

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN